Tingimused


Tere tulemast meie müügi- ja tarnetingimustesse.

Need tingimused rakenduvad meie tootelehe (edaspidi viidatud kui “Veebileht”) külastajatele (edaspidi viidatud kui “Kliendid”). Palun tutvuge nende Tingimusega enne veebilehele sisenemist ja/või mistahes Veebilehe toodete tellimist põhjalikult. Olete nende Tingimustega seotud, kui nõustute nendega meie Veebilehel ostu sooritades.

Palun printige nende Tingimuste koopia endale tuleviku tarbeks välja.

Kui teil on mistahes küsimusi selle Veebilehe ja /või Tingimuste kohta, palun võtke ühendust meie Klienditoega, kasutades selleks vastavat Kontaktide leheküljel sisalduvat informatsiooni.


І. Tooted ja hinnad

Kirjelduse toote peamiste omaduste ja funktsioonide kohta leiate Veebilehe tooteleheküljelt.

Veebilehel olevate toodete hinnad on lõplikud ja sisaldavad kõiki rakendatavaid makse. Toote hinnad võivad muutuda ilma, et Klienti sellest enne tellimuse tegemist teavitatakse. Kliendid nõustuvad maksma tellimuse tegemisel kehtivat hinda.


ІІ. Tellimused

Saate oma tellimuse teha ainult interneti teel ja kasutades selleks käesolevat Veebilehte. Tellimuse tegemiseks tuleb teil ära täita tühjad väljad meie tellimisvormil, mis on tähistatud märgiga (*). Sellelt Veebilehelt kohutud andmete tüübid on järgmised: nimi ja perekonnanimi, telefoninumber, täielik aadress (linn, postiindeks, tänav ja maakond) ning e-mail. Mistahes teie poolt Veebilehele antav informatsioon, mille alusel saab teie isikut tuvastada, säilitatakse turvaliselt ja konfidentsiaalselt ning töödeldakse õiglaselt ja seaduspäraselt vastavalt Privaatsuspoliitika Art. 13/14 Regulatsioonile (EL) 2016/679 (Üldine Andmekaitseseadus). Käesolev veebileht võtab kasutusele kõik vajalikud tehnilised ja organisatoorsed meetmed, et takistada autoriseerimata juurdepääsu teie isikuandmetele, seejuures krüpteerides teie informatsiooni vastavalt selle tööstuse standarditele.

Pärast oma tellimuse tegemist saate automatiseeritud kinnituskirja e-maili aadressile, mille olete andnud. Kinnitava e-maili saamine tähendab, et teie tellimus on meie süsteemi poolt vastu võetud ja kohaletoimetamiseks valmis. Palun vastake sellele kirjale juhul, kui soovite oma tellimuse tühistada ja/või teha muudatusi tellimuses ja/või kohaletoimetamises. Siiski, kui saate kinnitava e-maili osana meie pettusi ennetavast süsteemist, jätame enda kõnekeskuse esindajatele õiguse teile pärast tellimise sooritamist mistahes täpsustuste tegemiseks ja/või teie poolt tellitud toodete kohaletoimetamise kinnitamiseks helistada.

Tehes tellimuse läbi Veebilehe ja nõustudes spetsiifiliselt nende Tingimustega garanteerite, et olete juriidiliselt võimeline siduvasse lepingusse astuma. Kliendid peavad edastama toimiva telefoninumbri, e-maili ja aadressi, et tasuda tellitud toodete hind kullerfirma külastusel ja olema võimeline tooteid vastu võtma.


III. Maksemeetod

Kõigi tellimuste eest tuleb maksta kohaletoimetamisel sularahas kullerfirmale. Hetkel ei aktsepteeri me krediit/deebetkaarte ja/või teisi elektroonilisi maksevõimalusi. Mis puudutab andmete kogumist, siis meie Veebileht ei kogu Kliendilt maksmisega seonduvat informatsiooni.  


ІV. Tarne

Tellitud tooted tarnitakse 1-3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse saamist. Kui toode pole saadaval, siis oleme kohustatud teid teavitama sellest käesoleval leheküljel mainitud aja jooksul. Me ei vastuta tellimuste hilinemist, mis on põhjustatud kullerfirma poolt või juhul kui Klient on meile edastanud ebakorrektsed tarneandmed (aadress, telefoninumber), samuti vääramatu jõu korral.


V. Veebilehele kasutamine

Kliendi poolt edastatud isikuandmete suhtes, mis on edastatud tellimuste kohaletoimetamiseks täpsustatud perioodi jooksul ja spetsiifilisele aadressile järgime rangelt andmekaitseseadusi. Kasutame spetsiaalset krüpteerimissüsteemi, et meile antud isikuandmeid kaitsta. Hoiame andmed spetsiaalses formaadis, mis on end matemaatiliselt tõestanud ja pole lahti krüpteeritav.

Me ei pruugi tellitud kaupasid tarnida, kui meile on edastatud ebakorrektsed tarneandmed, näiteks vale aadress ja/või telefoninumber.

Me ei vastuta tootja poolt täpsustatud tooteinfo eest.


VI. Garantii

Garantii korras saavad kliendid kasu ühest järgnevatest võimalustest:

 

7 Päevane Dead-on-Arrival (DOA) Garantii

Kui teie toode saabub kahjustatuna ning ei tööta, palun võtke ühendust meie Klienditoega ja saate esitada 7 päeva jooksul kättesaamise hetkest, nõude, sest teie toode, kas ei töötanud kohaletoimetamisel, on kohaletoimetamisel defektne või kahjustada saanud (DOA). Pärast toote tagastamist Klienditoe poolt edastatud aadressile, saame teile saata tasuta uue eseme.  

Selleks,et DOA nõudele kvalifitseeruda peavad Kliendid toimima järgmiselt:

 

 

6 kuuline parandusgarantii

Vaikimisi toote garantiiperiood on 6 kuud, alustades toote kättesaamise kuupäevast. Selle aja jooksul on teil õigus tasuta parandustööle. Mistahes tasuta parandustööd peavad olema tootja poolt heaks kiidetud.

Selleks, et kvalifitseeruda 6-kuulisele tasuta Parandusgarantiile peavad Kliendid tegema järgmist:

 

Enne ülalmainitud garantiivõimaluste kasutamist, palume kasutada tõrkeotsingu nõuandeid, mis tulevad koos meie Kasutusjuhendiga.


VII. Tagastused ja tagasimaksed

Tagastused on lubatud pärast meiega ühenduse võtmist. Teil on aega 14 päeva alates toote kättesaamise hetkeks, et selle suhtes ümber mõelda ja toode täielikuks raha tagastamiseks tagastada, vastates seadusest tulenevatele nõuetele.

Kui te mingil põhjusel ei soovi oma toodet 14-päeva jooksul selle saamise hetkest endale jätta, siis palun võtke ühendust meie Klienditoega ja nad makstavad teie poolt tasutud summa teile täies ulatuses tagasi. Palun pange tähele, et sellisel juhul on tagastamise postikulud Kliendi enda kanda ning ei kuulu tagasi maksmisele.

Kvalifitseerimaks tasuta tagastamisele ja tagasimaksele peavad Kliendid tegema järgmist:


VIII. Kaebused

Käesolev Veebileht võtab mistahes tagasisidet väga tõsiselt ning püüab tegeleda kaebustega nii kiiresti ja efektiivselt, kui võimalik.

Veebilehelt tehtud tellimusi puudutavad kaevused saatke palun Klienditoele, mille informatsiooni leiate Võta meiega ühendust leheküljelt. Selleks, et aidata meil teie kaebusega tegeleda nii kiiresti, kui võimalik, palun kirjeldage kõiki kaebuse detaile, sealhulgas edastage oma tellimuse number ja kontaktandmed.


IX. Muutused tingimustes

Jätame endale õiguse mistahes ajal Tingimustes muudatusi teha, samas kui üldised tingimused, millega klient nõustub tellimuse tegemise hetkel, jäävad kehtivaks. Palun hoidke Kasutustingimuste muudatustel silma peal.

Veebileht võib sisaldada tüpograafilisi vigu või teisi ebatäpsustest tulenevaid vigu ning ei pruugi olla täielik või käesolev. Siinkohal jätame endale õiguse parandada mistahes vead, ebatäpsused või puudused, ilma sellest eelnevalt teavitamata. Meil on õigus keelduda tellimuste täitmisest, mille tegite põhinedes Veebilehe vigasel informatsioonil või ebatäpsustel, sealhulgas piiranguteta vead, ebatäpsused või aegunud informatsioon  hindade, tarne, maksetingimuste või tagastuspoliitika kohta.